Heureka pro Wix

Produktový feed Heureka.cz pro eshop WiX

Vytvoření produktového feedu pro službu Heureka.cz na platformě WiX.

Heureka funguje jako porovnávač cen a produktů, kde uživatelé mohou vyhledávat zboží v různých kategoriích a porovnávat ceny a parametry produktů od různých prodejců.

Heureka.cz také nabízí nástroje pro prodejce, kteří mohou získat přístup k databázi produktů a služeb a využívat různé marketingové nástroje, jako jsou srovnávací tabulky, zvýraznění produktů nebo inzerce. Prodejci mohou získat přístup k analytickým nástrojům, které jim umožňují sledovat nákupní chování uživatelů a vylepšovat své služby.

Pro zařazení zboží do tohoto systému musíte mít na svém eshopu tzv. feed - online soubor obsahující aktuílní detaily produktů, který Heureka.cz načítá.

Heureka na WiXu

WiX nemá přímé řešení pro vytváření podobného feedu a je nutné využít skriptu, který ho vygeneruje. Tento skript na váš e-shop na WiXu nasadím a v případě relevantních požadavků pro maximální využití služby i případně upravím.

Cena

2000 Kč

Jak postupovat v případě zájmu

Nasazení trvá dle vytíženosti 2-3 pracovní dny a obnáší zpřístupnění eshopu speciálnímu uživateli, přes kterého se nástavba na web přidá. Z vaší strany bude nutné se zaregistrovat na Heurece jako eshop a předat přihlašovací údaje pro dokončení konfigurace a otestování z mé strany.


Další moduly: Zásilkovna pro WiX, Fakturoid pro WiX, Sklik pro WiX

Službu provozuje Mgr. Hynek Šťavík, full stack programátor od roku 2002. IČO: 73351695